ابتدا اجازه دهید یک توضیج کوتاه در رابطه با e juice ارائه نماییم ، ایجویس و با e liquid مایع ویپ است که با در معرض حرارت قرار گرفتن تبدیل به بخار میشود . روش کار در ویپ و پاد ها بدین صورت است که مایع توسط پنبه موجود در کویل جذب میشود این پنبه با سیم های کویل ویپ و یا صفحه مش ان در ارتباط است با فشار دادن دکمه فایر ویپ سیم ها داغ میشود و جویس بر روی پنبه را تبدیل به بخار مینماید .

جویس از چه موادی تشکیل شده است ؟

  • اولین ماده تشکیل دهنده ایجویس VG و یا Vegetable Glycerin یک روغن خوراکی است که با حرارت بخاد میشود.
  • دومین ماده PG و یا Propylene glycol که در صنایع غذایی به عنوان افزودنی های غذایی در صنایع غذایی کاربرد دارد و بیشتر جهت نگه داری طعم اسانس استفاده میشود
  • اسانس و یا طعم دهنده خوراکی که دارای طیف گسترده است است از هلو و هندوانه گرفته تا توتون و کاراکل
  • نیکوتین

این مواد به میزان های مختلف با هم ترکیب میشوند به عنوان مثال برای ویپ ها VG %70 و PG %30 مناسب است و برای پاد ها این میزان به VG %50 و PG %50 تغییر مینماید .
از اثرات PG میتواند به خشکی دهان اشاره نمود که یا میباشد از ایجویس ها با در صد PG کمتر استفاده شود و یا هنگام ویپینگ آب بیشتری نوشید .
اما نکته دیگر آن است که شما بر روی بسته های ایجویس درصد نیکوتین هم مشاهده مینمایید که مثلا 3 MGو یا MG24 و یا.... این بدان است که در 100 میل ایجویس به میزان نوشته شده بر روی بسته بندی نیکوتین وجود دارد.

خرید جویس

شما میتوانید بنا به نیازی که داری نیکوتین مورد نظر خود را انتخاب نمایید منتها باید یک عامل مهم را در نظر بگیرید و ان این است که حتما حتما ، حتما میباید از مارک های معروف و فروشندگان معتبر خرید نمایید به دلیل آنکه اگر جوس ها در معرض حرارت در نقل و انتقال قرار گرفته باشند نیکوتین موجود در ان صدمه میبیند و همچنین هرچقدر میزان PG بیشتر باشد سوزش گلو بیشتری به همراه دارد.

 

 

ایجویس با طعم توت فرنگی،آناناس و نارگیل - Lava Flow

 

ایجویس با طعم انبه ، هلو و خامه - Amazing MANGO

طعم دهنده ویپ با طعم انبه VGOD - MANGO BOMB